پاسخ های تشریحی کنکور ریاضی، تجربی و انسانی سال 98، توسط معلمان آکادمی

در ایام قرنطینه که با شیوع بیماری کرونا در همه جای جهان و در ایران به وجود آمد، بخش آموزشی کشور نیز با مسئله تعطیلی مدارس و آموزشگاه ها مواجه گردید.

دانش آموزان سال آخر که باید بر طبق برنامه ریزی مشاوران خود پیش می رفتند و خود را برای کنکور آماده می کردند، هم از حضور در مدارس و آموزش حضوری محروم گردیدند و هم امکان مطالعه در محیط هایی مانند پانسیون های مطالعاتی را از دست دادند.

در این راستا، پانسیون مطالعاتی مینروا هم برای حفظ سلامتی دانش آموزان و خانواده های آنها و برقراری نظم، تعطیل شد.

اما تفاوتی که می توان در اینجا به آن اشاره نمود اینست که مسئولین و معلمین و مشاوران پانسیون مطالعاتی مینروا، دانش آموزان خود را رها ننمودند و در همه این روزها و تعطیلات همراه دانش آموزان بودند و هم در بخش آموزش و همچنین ایجاد انگیزه و تقویت روحیه آنها نقش آفرین بودند.

پاسخ های تشریحی کنکور ریاضی، تجربی و انسانی سال 98، توسط معلمان آکادمی

حل سوالات فیزیک کنکور ۹۸ با استاد زارع

برای مثال، آقای زارع یکی از اساتید برجسته ی درس فیزیک که در مدارس و مراکز به نامی مشغول به تدریس بوده و هستند، در آکادمی مینروا از معلمان موثر محسوب می گردند که در این ایام تعطیلات و قرنطینه همراه و راهنمای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی بوده اند.

دانش آموزان فعال و کوشا که کماکان انگیزه خود را جهت شرکت در  کنکور ۹۹  حفظ کرده اند و با عزمی جزمی در حال مطالعه و کمک گرفتن از اساتید و معلمان خود هستند، می توانند بعد از مطالعه این مطلب به صفحه آپارات استاد زارع مراجعه نموده و از بررسی تست های فیزیک کنکور ۹۸ توسط ایشان بهره مند گردند.

دروس کلیدی مانند فیزیک، علی الخصوص فیزیک سال دوازدهم باید در طول سال به دانش آموزان تدریس شود چون حاوی مطالبی سنگین و زیاد است.

همچنین تبحر در طرح و حل و تشریح سوالات فیزیک نیز خود مسئله بسیار مهم به شمار می رود.

با به وجود آمدن  شرایطی بحرانی مانند اتفاق چند ماه اخیر و قرنطینه و تعطیلی مراکز آنهم در بحبوحه برگزاری اردوهای مطالعاتی و زمان بندی برای جمع آوری مطالب و مطالعه کامل دروس، اگر اساتید و معلمان متعهد پانسیون مطالعاتی مینروا همراه دانش آموزان نبودند مطمئناً لطمات زیادی به نحوه و زمان مطالعه دانش آموزان در این دوران وارد می گشت.

با وجود اینکه احتمال زیادی وجود دارد که برگزاری کنکور ۹۹ به تعویق بیفتد، اما باز هم نمی توان حضور و تدریس در این دوران را نادیده گرفت.

دانش آموزان کنکور ریاضی و کنکور تجربی پانسیون مطالعاتی مینروا که در این مدت توانسته اند از تدریس این درس در این ایام و حل سوالات فیزیک کنکور ۹۸ و تشریح و توضیح آنها، توسط استاد زارع بهره مند گردند، بدون شک در رقابت کنکور از دیگران پیشی گرفته اند. ُ

تشریح سوالات کنکور

همچنین برای مطالعه بیشتر،  لینک پاسخ تشریحی درس فیزیک کنکور ۹۸ ریاضی، پاسخ تشریحی درس فیزیک ۹۸ تجربی  و پاسخ تشریحی کنکور ۹۸ انسانی، در این جا گذاشته شده است که می تواند در تمرینات بیشتر دانش آموزان در این روزها به آنها کمک نماید.

پانسیون مطالعاتی مینروا و مسئولین آن با امید به  پایان پذیرفتن هرچه زودتر شیوع بیماری کرونا و بازگشایی مراکز و مدارس و پانسیون، در صدد برگزاری اردوی مطالعاتی بهار، تابستان می باشد.

مسئولین پانسیون مطالعاتی مینروا، با تمام قوا تلاش خواهند نمود که به محض پایان پذیرفتن دوران قرنطینه، مانند گذشته، با ارائه ی امکانات و تجهیزات و همچنین تعهد و مسئولیت کامل، دانش آموزان را در مسیر دستیابی به موفقیت و رسیدن به اهداف و آرزوهایشان همراهی نمایند.

ما معلمان و مشاوران و مسئولین پانسیون مطالعاتی مینروا، به شما دانش آموزان قول خواهیم داد که تا پایان موفقیت آمیز این مسیر  همراه و راهنمای شما خواهیم بود.

با ثبت نام در این اردو، دانش آموزان مطمئناً می توانند تمامی عقب ماندگی های احتمالی درسی و آموزشی پیش آمده خود را جبران نمایند و با روحیه بالا و توان مندی بیشتر، خود را برای شرکت در کنکور ۹۹ آماده نمایند.

پانسیون مطالعاتی مینروا از طرق زیر، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس:  ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *