چطور برای کنکور روحیه بهتری داشته باشیم؟

موفقیت دانش آموزی که در حال آماده شدن جهت برگزاری کنکور سراسری می باشد در گرو عوامل مختلفی است.

حضور در یک پانسیون مطالعاتی خوب و استفاده از امکانات موجود در آن از جمله استفاده از مشاوران تحصیلی زبده و معلمان متخصص در دروس مختلف در کلاسهای خصوصی و همچنین عمومی از جمله این موارد است.

مطالعه در فضایی شاد، سالم و دوستانه در حالی که دانش آموز همزمان با مطالعه طبق زمان بندی تحصیلی تعیین شده بتواند با همسالان خود در جو رقابتی سالم قرار گیرد، برای پانسیون مطالعاتی مینروا بسیار مهم است.

همچنین در دوران مطالعه برای کنکور در بسیاری از موارد مشاهده می شود که دانش آموز در برخی برهه های زمانی دچار نا امیدی و یا افسردگی می شود که این مسئله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

همراهی مشاورین روانشناسی آگاه، علی الخصوص در شرایطی که دانش آموزی در دوره کنکور به افسردگی و استرس مبتلا می شود، می تواند بسیار مهم و موثر باشد.

یک پانسیون مطالعاتی خوب به غیر از صرفاً برنامه ریزی درسی، باید بتواند تمامی این امکانات را برای دانش آموزان مهیا نماید.

ایجاد کلیه این موقعیت ها و گزینه های مثبت در یک پانسیون مطالعاتی، می تواند به تمرکز بیشتر دانش آموز برای مطالعه در دوران کنکور کمک کند و سبب کاهش استرس وی گردد.

چگونه شرایط روحی داوطلبان را بهتر کنیم؟

مسئله مهمی که برای داوطلبان کنکور ۹۹ به وجود آمد این بود که در زمانی که دانش آموزان آماده برگزاری اردوی مطالعاتی و جمع بندی مطالب مورد مطالعه قرار گرفته در طول یک سال بودند، بحران شیوع بیماری کرونا اتفاق افتاد.

این مسئله باعث شد که دانش آموزان برای ادامه مطالعات خود مجبور به ماندن در خانه شده و از شرکت و حضور در پانسیون مطالعاتی محروم گردند.

اما پانسیون مطالعاتی مینروا، در این شرایط نیز دانش آموزان را تنها نگذاشته و امکان حضور آنلاین در کلاسهای درسی را برای دانش آموزان مهیا نمود.

معلمان و مشاورین متعهد پانسیون مطالعاتی مینروا در دوران قرنطینه هم همراه دانش آموزان بودند و اجازه ندادند که آنها از برنامه های درسی و زمان بندی مطالعاتی خود عقب بمانند.

مشاورین روان شناسی مسئول پانسیون مطالعاتی مینروا نیز در این مدت در تلاش بودند تا راهکارهایی اتخاذ نمایند برای پاسخ به این پرسش که: “ چگونه شرایط روحی داوطلبان را بهتر کنیم؟”

چطور برای کنکور روحیه بهتری داشته باشیم؟

اردوی مطالعاتی کنکور، بهار و تابستان

به جهت ایجاد شرایطی بهتر برای دانش آموزانی که مشغول مطالعه برای کنکور ۹۹ می باشند، مسئولین و داوطلبان در حال تلاش برای به تعویق انداختن کنکور ۹۹ می باشند.

چرا که با تمام تلاشهایی که انجام شده است، باز هم دانش آموزان نیاز به فرصتی دارند، برای خارج شدن از قرنطینه خانگی و حضور در محیط مطالعاتی مناسب تا در فضایی به دور از اضطراب و نگرانی بتوانند مطالب خود را جمع بندی کرده و با تمرکز بیشتر آماده شرکت در کنکور شوند.

مسئولین و مشاوران آکادمی مینروا نیز با آگاهی و توجه به تمامی جوانبی که ممکن است اتفاقات چند ماه اخیر بر روی روحیه و انگیزه دانش آموزان گذاشته باشد، در فکر تدارک و برگزاری اردوی مطالعاتی در بهار  هستند.

در صورتی که شرایط ماندن در قرنطینه ادامه پیدا کند، مسئولین پانسیون مطالعاتی مینروا، این اردوی مطالعاتی را در تابستان و تا قبل از برگزاری کنکور ۹۹ برگزار خواهند نمود.

مشاورین روان شناسی پانسیون مطالعاتی مینروا بر این مهم آگاه هستند که دانش آموزان برای تقویت قوای روحی خود نیز نیاز به حضور در یک اردوی مطالعاتی منظم با نظارت معلمان و مشاورین مختلف پانسیون دارند تا بتوانند با آمادگی کامل در کنکور شرکت نمایند.

پانسیون مطالعاتی مینروااز شما دانش آموز عزیز و والدین محترم دعوت می نماید تا پس از آگاهی از زمان اتمام قرنطینه و بازگشایی مراکز، مدارس، آموزشگاه ها، موسسات و همچنین پانسیون مطالعاتی مینروا، آماده ثبت نام در اردوی مطالعاتی بهار، تابستان باشند.

مسئولین آکادمی مینروا، تمام تلاش خود را خواهند نمود که به محض پایان پذیرفتن دوران قرنطینه، مانند گذشته، با امکانات و تجهیزات و همچنین تعهد و مسئولیت کامل، در خدمت شما دانش آموزان باشند تا موفقیت و امیدواری و انگیزه شما را در این مسیر حمایت و تقویت نماید.

پانسیون مطالعاتی مینروا از طرق زیر، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

شماره تماس:  ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *