پانسیون مطالعاتی در ولنجک، پانسیون مطالعاتی خوب با ارائه امکانات ویژه

دانش آموزی که مشغول مطالعه برای کنکور می باشد، نیاز به زمان بندی دقیق دارد تا بتواند به درستی و به طور کامل، طبق برنامه ای که مشاور به وی ارائه نموده است، عمل نماید.

یکی از مهمترین عواملی که تاثیر زیادی در این برنامه ریزی دارد، چگونگی رفت و آمد دانش آموز می باشد.

اینکه یک دانش آموز، با وجود ساعتهای پر ترافیک در شهری مثل تهران چه پانسیونی را انتخاب کند که هم نزدیک محل سکونت وی باشد و هم امکانات کاملی ارائه نماید را از زبان یکی از دانش آموزان ساکن محله ولنجک تهران می شنویم:

تجربه ی یک دانش آموز کنکور ریاضی ساکن ولنجک:

برای مطالعه بهتر و بیشتر با در نظر گرفتن جوانب مختلف، به دنبال یک پانسیون مطالعاتی در شمال تهران می گشتم. چگونگی رفت و آمد و زمانی را که باید صرف آن نمایم نیز برایم بسیار مهم بود.

در لیست اسامی پانسیون های مطالعاتی در تهران به  پانسیون مطالعاتی مینروا برخورد کردم که موقعیت مکانی آن به نظرم بسیار بهتر بود. چون هم امکان رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی را در ساعات ترافیک ایجاد می نمود و هم در ایام تعطیل و یا معمولی، رفت و آمد با وسایل شخصی  به این مکان ساده تر به نظر می رسید.

با دیدن عکس های سالن مطالعه و همین طور فضای باز و کافه تریا توجهم بیشتر جلب شد. زیرا برای من فضای مطالعه و میزان نور و هم چنین منظره و محیط بیرونی پانسیون هم حائز اهمیت بود. چرا که مطالعه در محیطی آرام با کلیه امکانات که نیازی به رفت و آمد به خارج از پانسیون هم نداشته باشد، در ایجاد تمرکز در مطالعه موثر می باشد.

پانسیون مطالعاتی مینروا از همه جهت دارای امکانات ویژه ای بود. از جمله تراس رو به حیاط که فضای سرسبز و ویلایی آن باعث منحصر به فرد شدن آن شده بود.

علاوه بر همه ی اینها وجود کافه تریا و فضای بیرونی پانسیون مطالعاتی به نظر من باعث رفع خستگی در زنگ تفریح و همین طور فارغ شدن از استرس بود.

از جمله موارد دیگری که توجه من را به خود جلب کرد، وجود فوتبال دستی و تور بسکتبال در محیط بیرونی پانسیون و در حیاط آن بود که در ایام اردوهای مطالعاتی در پانسیون مینروا بین دانش آموزان و مسئولین مسابقه برگزار می شد و حال و هوای پانسیون را شاد و پر انرژی می ساخت.

مخصوصاً برای من که ساعات طولانی را در طول شبانه روز مشغول خواندن دروس سخت و سنگین ریاضی هستم، نیاز به تحرک و تفریح در دوره آمادگی برای کنکور، گاهی بسیار مهم و لازم به نظر میرسد و مانع رخوت و رکود جسمی و در نتیجه روحی می شود.

توصیه من به عنوان یک دانش آموز که قصد مطالعه برای شرکت در کنکور را دارد، ثبت نام در پانسیون مطالعاتی مینروا و استفاده از این امکانات ویژه می باشد.

پانسیون مطالعاتی در ولنجک، پانسیون مطالعاتی خوب با ارائه امکانات ویژه

 

امکانات موجود در پانسیون مطالعاتی مینروا

همانطور که در بیان تجربه این دانش آموز ساکن محله ولنجک تهران که در حال مطالعه برای شرکت در کنکور ریاضی می باشد نیز مشاهده نمودید، پانسیون مطالعاتی مینروا در شمال تهران محیطی است که  امکانی را با شرایطی ویژه برای شما فراهم می کند. از جمله ویژگی های فضای پانسیون مطالعاتی مینروا، می توان به این موارد نیز اشاره کرد:

– وجود فضای خصوصی

– داشتن اتاق استراحت

– حضور ناظران در محیط مطالعه

– نظارت ویژه از طریق سیستم ثبت ورود و خروج و ارسال پیامک به والدین (جهت اطلاع آنها از زمان ورود و خروج فرزندشان)

در ضمن، پانسیون مطالعاتی دخترانه مینروا ظرفیت کمتری در مقایسه با کتابخانه های عمومی دارد و همین مسئله محیط را خصوصی تر و خلوت تر میکند و این مهم فضای مطالعه ی بهتر و امن تری را برای دانش آموزان ایجاد می کند.

همچنین ساعات حضور در پانسیون مطالعاتی مینروا بیشتر بوده و دانش آموزان می توانند زمان بندی بهتری برای مطالعه خود در نظر بگیرند.

با تماس تلفنی و یا حضور در پانسیون مطالعاتی مینروا  میتوانید اطلاعات لازم را جهت هزینه ها و نحوه ثبت نام در پانسیون، از همکاران ما کسب نمایید.

فضای کلاسها و محیط کتابخانه را در عکس های پانسیون مطالعاتی مینروا که در سایت موجود است، میتوانید مشاهده نمایید.

شماره تماس:  ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *