دانش آموزی که قصد آن را دارد که با برنامه ریزی صحیح آماده حضور در کنکور شود، برای بالا بردن احتمال قبولی خود در کنکور باید شرایطی را برای مطالعه خود مهیا نماید.

یکی از این راهکارها جهت قبولی در کنکور، حضور در محیطی مناسب جهت مطالعه می باشد.

پانسیون مطالعاتی مینروا، با هدف ایجاد محیطی مناسب برای دانش آموزان تاسیس گردیده است.

امکانات موجود در پانسیون مطالعاتی مینروا

یکی از مهمترین شاخص های یک پانسیون مطالعاتی خوب، ایجاد محیطی امن و آرام برای دانش آموزان است. محلی که با ایجاد فضایی شاد و دور از کسالت برای دانش آموزان، با اهمیت دادن به نظم و انضباط در مطالعه، همراه و راهنمای آنها باشد.

در پانسیون مطالعاتی مینروا، دانش آموزان در عین حال که باید منضبط باشند و در رفت و آمدهای خود در ساعات تعیین شده دقت نموده و نکات مربوط به برنامه ریزی های درسی تعیین شده توسط مشاوران را به موقع، اجرا نمایند، می توانند از حضور در محیطی دوستانه و شاد با همسالان و مسئولین پانسیون نیز بهره مند میگردند.

همین مطلب خود می تواند عاملی باشد جهت ایجاد انگیزه بیشتر در دانش آموزی که مجبور است برای موفقیت در کنکور، ساعتها، روزها و ماههای متمادی، وقت خود را صرفاً صرف مطالعه نماید.

در بسیاری از موارد دیده می شود که دانش آموزی که در حال تلاش برای مطالعه برای کنکور است از زیاد در خانه ماندن و یا نابسامانی ذهنی در مطالعه و برنامه ریزی درسی دچار ناامیدی و گاه بی انگیزگی میشود.

این در حالی است که حضور در پانسیون مطالعاتی مینروا و مطالعه در کنار همسالان و راهنمایی جستن از مشاوران تحصیلی و مشاوران روانشناسی خبره، میتواند حجم زیادی از خستگی و سردرگمی احتمالی دانش آموز را در دوران مطالعه برای کنکور، کاهش دهد.

از دیگر امکانات موجود در پانسیون مطالعاتی مینروا میتوان به حضور معلمان مجربی اشاره کرد که در آموزش دروس مختلف به دانش آموزان سهم بسزایی ایفا میکنند.

یکی دیگر از موارد مهم و مورد نیاز در یک پانسیون خوب، وجود امکانات و تجهیزات جهت ارائه گزارش دقیق رفت و آمد دانش آموزان به والدین میباشد.

والدینی که فرزند خود را در پانسیون مطالعاتی مینروا ثبت نام میکنند، باید از این بابت آسوده خاطر باشند که با وجود این تجهیزات، رفت و آمد فرزندانشان مورد کنترل قرار می گیرد و این مهم بسیاری از نگرانی های خانواده ها را رفع می نماید.

موقعیت مکانی پانسیون مطالعاتی مینروا

کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند، علی الخصوص ساکنین شهر تهران، شاید بالاتفاق بر این مهم هم نظر باشند که ترافیک شهری یکی از بزرگترین معضلات به حساب می آید.

وجود امکانات شهری در تهران غیر قابل انکار است و این خود دلیلی است بر این که بسیاری از مردم به جهت بهره مندی خود و فرزندانشان از این امکانات، به تهران نقل مکان نمایند.

اما با وجود ترافیک سنگین موجود گاهی استفاده از شرایط و موقعیتهای موجود بسیار سخت و پیچیده می شود.

دانش آموزی که در یکی از محله های شمالی تهران سکونت دارد، پس از تماس با پانسیون مطالعاتی مینروا و اطلاع از موقعیت مکانی آن و پس از اولین رفت و آمد، یقین حاصل می کنند که بهترین دسترسی با کمترین ترافیک را می تواند با ثبت نام در این پانسیون به دست آورد.

گاهی ساعتها وقت گذاشتن در ترافیک برای رسیدن به مقصد، فرد را دچار خستگی میکند. این در حالیست که این خستگی می تواند برای  دانش آموزی که نیاز به تمرکز ذهنی بیشتری برای مطالعه دارد، آسیب زننده تر هم باشد.

مسیر رفت و آمد مناسب چه  توسط وسایل نقلیه عمومی و همچنین  وسیله نقلیه شخصی، آنهم در حالیکه زمانبندی ساعتهای مطالعه در این پانسیون به گونه ای است که ییک ترافیکی را هم در نظر دارد، میتواند از شاخص های مهم پانسیون مطالعاتی مینروا محسوب گردد.

چرا که توانسته است با موقعیت مکانی خوب و زمان بندی درست،  مشکل رفت و آمد در ترافیک را هم تا حد امکان رفع نماید.

شما می توانید با تماس تلفنی و یا حضور در پانسیون، از دیگر امکانات موجود در پانسیون مطالعاتی مینروا مطلع گردید.

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۷۲۵۵۰۲۸ – ۰۲۱۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

پیج اینستاگرام مینروا: http://www.instagram.com/minerva_academy139

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *