کنکور هنر, مشاوره کنکور هنر, پانسیون مطالعاتی مینروا

آموزشگاه و پانسیون کنکور هنر در تجریش| آکادمی مینروا

باید خیلی رک و پوست‌کنده گفت: آدم‌هایی که در کنکور هنر شرکت می‌کنند دو دسته هستند.

یکی گروهی هستند که واقعا هنر دوست دارند و قصد دارند که زندگیشان را وقف هنر کنند و اساسا برایشان مهم‌تر از نتیجه‌ی کنکور آموختن و در میسر هنرمند شدن قرار گرفتن است.

گروه دیگر کسانی هستند که سرخوردگان کنکور تجربی و ریاضی و انسانی بوده‌اند و نه به دنبال هنر بلکه به دنبال ورود به دانشگاه به هر قیمتی هستند.

خیلی رک و پوست کنده باید گفت که گروه دوم برای ما جذاب نیستند. نکته‌ی مهم آن است که فضای آموزشی هنر در آموزشگاه‌های کنکور هنر، پانسیون‌های مطالعاتی، کلاس‌های خصوصی و کنکورهای آزمایشی عمدتا برای این گروه طراحی شده اند

و بیشتر موسسات آموزشی را هم چنین افرادی اداره می‌کنند.

هدف از تاسیس دپارتمان کنکور هنر مینروا، که ستاد مرکزی آن در شمال تهران محله‌ی تجریش (انتهای زعفرانیه) قرار دارد، ارائه‌ی خدمات با کیفیت به گروه اول است:

ایجاد فضایی در خور نام هنر، توجه به سبک زندگی راستین یک هنرمند، فراهم کردن خدمات آموزشی درجه یک برای موفقیت در کنکور هنر، کسب رتبه‌ی برتر و ورود به دانشگاه‌های معتبر کشور از اهداف «مینروا» می‌باشد.

یکی از افتخارات مینروا همیشه آن بوده که ترازهای بالای کنکور را در کنار فضایی فرهیخته و مناسب برای هنر داشته و به ابتدال بازار موجود در کنکور هنر تن نداده است.

در حالی که مشاوره‌ی کنکور هنر توسط مشاوران آکادمی مینروا در یک دهه‌ی گذشته منجر به راهیابی ده‌ها دانش‌آموز کوشا به دانشگاه‌های برتر کشور مثل هنرهای زیبا، سینما-تئاتر، سوره و دانشگاه صدا و سیما شده است، فضای عمومی آکادمی مینروا هرگز از مباحث اصیل هنر خالی شده است.

سینما تیک‌مینروا: مینرواتک

در دو سال گذشته در دل اردوی عید پانسیون مطالعاتی مینروا (طبقه‌ی بالای دپارتمان کنکور هنر ما به پانسیون مطالعاتی اختصاص پیدا کرده است) ایده ی تشکیل سینماتک مینروا مطرح شد و «مینرواتک» به دنیا آمد.

هر دانش‌آموز فرصت داشت که در طول یک ماه، یک بار در جلسات پخش و نقد فیلم مینروا شرکت کند و یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ سینمای جهان را در کنار بهترین متنقدان سینمای ایران ببیند و در تحلیل و نقد آن مشارکت داشته باشد.

فیلم دیدن با سیروس الوند

به علاوه سینماتک با همکاری دبیرستان مهرآیین فرصت این را داشت که بهترین فیلم‌های سینمای ایران را در کنار بزرگان سینمای ایران پخش کند.

برای مثال فیلم «یک بار برای همیشه» به کارگردانی سیروس الوند که در زمان انتشار در دهه‌ی هفتاد برنده ی سیمرغ بهترین فیلم جشنواره ی فجر شد، با حضور کارگردان اکران گشت. نکته‌ی جالب این اکران چالش تحلیل فیلم توسط دانش‌آموزان و هنرجویان بود.

از بین نقدهایی که درباره‌ی فیلم نوشته شده بود نقد خانم اغوان رازقی دانش آموز رشته ی انسانی به عنوان نقد برتر انتخاب و در جلسه قرائت شد. مجری جلسه شهریار خسروی منتقد ادبی بود که با آکادمی مینروا به عنوان مدرس المپیاد ادبی، مشاوره کنکور هنر و مشاور کنکور تجربی همکاری می‌کند.

کنکور هنر, مشاوره کنکور هنر, پانسیون مطالعاتی مینروا

 

(خلاصه فیلم برای علاقه‌مندان: محمود، که نقاش ساختمان است و از همسرش زهرا جدا زندگی می‌کند، تصمیم دارد برای کار به ژاپن برود.

محمود همسرش را به محضر می‌برد تا او را طلاق بدهد، ولی محضردار گواهی عدم حاملگی زن را می‌خواهد و آن‌ها ناگزیر به آزمایشگاه می‌روند.

جواب آزمایش زهرا، به رغم تصور آن‌ها، مثبت است و زن و شوهر جوان چاره را در سقط جنین می‌بیند،

اما هزینه سنگین سقط جنین و توقیف پزشکی که به آن‌ها معرفی شده موجب می‌شود که آن دو به پیرزن قابله‌ای مراجعه کنند که درانبار مخروبه‌ای در خارج شهر سکونت دارد…)

از خدمات موسسه‌ی مینروا بهره‌مند شوید:

می‌توانید هم اکنون با واحد آموزشگاه کنکور هنر مینروا در تجریش تماس بگیرد و با انواع خدمات مشاوره‌ی کنکور هنر (به صورت حضوری و آنلاین)، کلاس‌های فردی و گروهی کنکور هنر، سینما تک مینروا (مینرواتک) و… آشنا شوید.

شما میتوانید با تماس تلفنی و یا حضور فیریکی در پانسیون مطالعاتی مینروا، در مورد هزینه ها و نحوه ثبت نام در پانسیون، از همکاران ما راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

ثبت نام در مینروا به هر دو صورت آنلاین و حضوری ممکن است.

فضای کلاسها و محیط کتابخانه را در عکس پانسیون مطالعاتی که در سایت موجود است، میتوانید مشاهده نمایید.

با ما در ارتباط باشید: ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *