چگونه کنکور را در ماه های باقی مانده جمع بندی کنیم | قسمت دوم

پانسیون مطالعاتی خوب، نوعی از کتابخانه خصوصی است که دارای چیدمان و فضای منحصر به فرد برای مطالعه است. پانسیون های مطالعاتی به گونه ای هستند که شرایط را برای داوطلبان کنکور، به بهترین نحو و با بیشترین بازدهی ممکن فراهم می سازند. با پانسیون مطالعاتی مینروا در اردوی مطالعاتی عید همراه باشید.

پانسیون مطالعاتی چیست؟

برای رسیدن به موفقیت در کنکور ۹۹، در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان، به عنوان یکی از مهم ترین مراحل تحصیلی و زندگی فردی، باید به رعایت اصول خاص و کلیدی پرداخت.

سکوت و آرامش محیط در زمان مطالعه، یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در زمان درس خواندن برای کنکور به آن اهمیت بدهید.

البته در این میان نباید از اهمیت مشاوره ی تحصیلی و نظارت غافل شد.

پانسیون مطالعاتی مینروا در شمال تهران، محیطی است که چنین امکانی را با شرایط ویژه برای شما فراهم می کنند. مهم ترین نکات در فضای پانسیون مطالعاتی، وجود فضای خصوصی، اتاق استراحت، نظارت ویژه و سیستم ثبت ورود و خروج آنهاست. پانسیون مطالعاتی دخترانه مینروا، ظرفیت کمتری در مقایسه با کتابخانه های عمومی دارد. همچنین ساعات حضور در پانسیون مطالعاتی مینروا بیشتر بوده و دانش آموزان می توانند زمانبندی بهتری برای مطالعه خود در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید: پانسیون مطالعاتی مینروا | اردوی مطالعاتی نوروز ۹۹

پانسیون مطالعاتی مینروا | پانسیون مطالعاتی چیست؟

فوائد پانسیون مطالعاتی

در پانسیون مطالعاتی کنکور مینروا امکان استفاده از خدمات مشاور تحصیلی رایگان رشته های انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و زبان برای شما وجود دارد.

پانسیون مطالعاتی دخترانه مینروا، با حضور مشاوران تحصیلی کنترل می شود که امکان نظارت بر عملکرد دانش آموزان را فراهم می کند.

در پانسیون مطالعاتی مینروا در وعده های خاصی مانند صبحانه، میان وعده و موارد مشابه از دانش آموزان پذیرایی می شود.

تمام افرادی که در پانسیون مطالعاتی قرار دارند، نیروهای متخصص و با تحصیلات مرتبط از جمله مدیریت و مشاور آموزشی هستند تا بهترین تاثیر را بر مطالعه دانش آموز داشته باشند.

همۀ افراد میتوانند در محیط کتاب خانه های عمومی مطالعه کنند، اما همانطور که می دانید این محیط ها عمومی هستند! لذا افراد مختلفی در آن حضور دارند و حتی ممکن است منجر به مشاوره تحصیلی غلط، کاهش انگیزه و حواس پرتی دانش آموزان شود.

همچنین وجود دانش آموزان با هدف قبولی در کنکور، باعث ایجاد انگیزه در سایر دانش آموزان گشته و فضای رقابتی خوبی را ایجاد میکند.

با عضویت در پانسیون مطالعاتی مینروا، شما از امکاناتی چون میز و لاکر شخصی، مشاوره ی تحصیلی رایگان، جلسات رفع اشکال دروس، گزارش روند مطالعه، مشاوره روان شناسی رایگان و …. بهره مند می شوید.

با ما در ارتباط باشید: ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *