پاسخ های تشریحی کنکور ریاضی، تجربی و انسانی سال 98، توسط معلمان آکادمی

عید نوروز و روزهای تعطیل آن، در میان داوطلبان کنکور سراسری به دوران طلایی معروف شده است. در تعطیلات نوروز، به این دلیل که داوطلبان کل زمان خود را در منزل سپری می کنند، می توانند وقت بیشتری را به مطالعه دروس اختصاص دهند. با پانسیون مطالعاتی مینروا بیشتر آشنا شوید.

تعطیلات عید این فرصت را به کنکوری ها می دهد که با تمرکز کافی و با آرامش بیشتر درسهای مطالعه شده در نیم سال اول را مجدد مرور کنند. این دوره باعث می شود تا پس نوروز نیز با حس بهتری به ادامه مطالعه دروس پیش دانشگاهی و کنکور بپردازند و پیشرفت چشمگیری در نتایج خود داشته باشند. برای اینکه یک داوطلب کنکوری بتواند مطالعه مفیدی داشته باشد باید در محیطی آرام و مناسب از هر جهت به اجرایی کردن برنامه مطالعاتی خود بپردازند.
عید نوروز و رسومات، باعث می شود که خانه آرامش لازم را نداشته باشند. به همین دلیل پانسیون مطالعاتی مینروا به برگزاری اردوهای مطالعاتی اقدام نموده است.

فواید اردوی مطالعاتی مینروا

فراهم کردن محیط آرام و متمرکز، در فضایی با نور و دما مناسب از ابتدائی ترین ویژگی های یک پانسیون مطالعاتی خوب است.

همچنین یک اردوی مطالعاتی خوب می بایست ساعت مطالعه داوطلب را افزایش دهد. رسیدن ساعت مطالعه داوطلبان به حدود ۱۲ تا ۱۳ ساعت بسیار عالی خواهد بود، که طبق زمان بندی اردوی مطالعاتی مینروا، داوطلبان به این تعداد ساعت مطالعه مفید خواهند رسید. و با اشراف به این برنامه در ادامه مسیر خود آن را به کار خواهند برد.

وجود مقرراتی مثل ثبت ساعات ورود و خروج این نظم را به داوطلبان می دهد که باید در طول یک روز آن مقدار زمانی را که برای مطالعه دروس در نظر گرفته اند به طور کامل به مطالعه اختصاص دهند و این به نوعی توفیق اجباری برای آن ها خواهد بود.

وجود اساتید و مشاوران و ناظران مجرب در فضای آکادمی مینروا، به داوطلبان در زمینۀ مطالعه و رفع اشکال دروس یاری می رساند.

بیشتر بخوانید: افتخارات آکادمی مینروا

پانسیون مطالعاتی مینروا

ویژگی های پانسیون مطالعاتی مینروا

میز و لاکرهای اختصاصی، حضور ناظران مطالعاتی مجرب، حضور دبیران رفع اشکال برای دانش آموزان، ثبت ورود و خروج الکترونیک داوطلبان، ارسال پیامک به اولیا، ارائه ی  کیفیت مطالعه ی دانش آموز، انجام پذیرایی صبحانه و ناهار و سه میان وعده، انجام پذیرایی چای و نسکافه رایگان، امکان استفاده از اتاق استراحت و فضای باز مینروا برای مطالعه، امکان استفاده از کافه تریا و برنامه های انگیزشی و تفریحی ……

جشن پایان اردو برای شما دانش آموزان پر تلاش…

با ما در ارتباط باشید: ۲۲۷۲۵۵۰۸ – ۲۲۷۲۵۱۸۲

آدرس: میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه سلمک، پلاک ۶

اینستاگرام: http://www.instagram.com/minerva_academy1396

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *